Holt blob

Vana palkmaja lammutusprojekti koostamine ja lammutusloa hankimine

Hanke ID: #58099 Kasutaja ID: #28504
Pakkumise esitamine kuni 22.05.2026
Võitja valimine kuni 27.05.2026

Hanke ülevaade

1. Tööks on vana palkmaja lammutusprojekti koostamine ja lammutusloa hankimine. Lammutatav hoone asub Narvas.
2. Hoone on Ehitisregistris küll olemas, aga mingisuguseid ehitise andmeid registris kirjas ei ole.
3. Hoone kirjeldus
a. 1 korrus ja ärklikorrus viilkatuse all
b. puitosa ehitisealune põhiosa pind 66 m² (pikkus 10 m ja laius 6,6 m ja palkosa kõrgus vundamendist räästani 2,65 m) ning koja pind 4,5 m2 (pikkus 3 m ja laius 1,5 m)
c. paekivivundament (arvatavasti lintvundament)
d. soojusallikas on puuahi ja -pliit
e. veevarustuse ja kanalisatsioonisüsteem puudub
4. Eesmärk on maja täielik lammutamine, sealhulgas :
a. hoone ja selle osade täielik demonteerimine (katus, vahelagi, seinad, põrand, siseviimistlus, ahi, pliit, soemüür, 2 korstent, vundament, kuivkäimla kogumiskast);
b. vundamendi ja muude elementide eemaldamine täielikult ja pinnase tagasitäite teostamine;
c. lammutusjäätmete sorteerimine ja äravedu vastavalt nõuetele;
d. jäätmeõiendi esitamine tõendamaks ehitusjäätmete nõuetekohast käitlemist;
e. tööala puhastamine ja tasandamine pärast tööde lõppu.
5. Tööala
Juurdepääs kinnistule on üldkasutatavalt tänavalt. Lammutamisega seotud tööala peab jääma kinnistu piiridesse. Lammutamine ja sellega seotud tegevus ei või takistada liiklust tänaval.
6. Pakkumises esitada maksumus ja teostamise aeg.

Kategooria
Projekteerimine
Asukoht:
Ida-Viru maakond
Aadress:
Väike-Rakvere tänav 13, Narva, Eesti
Ehitusmaterjalid:
Ei ole vaja
Keeled:
Alguskuupäev:
01.06.2026 (Paindlik)
Lõppkuupäev:
15.06.2026 (Paindlik)
Pildid ja failid
  • 10500.00 € (Hind sisaldab käibemaksu)
    Ettemaks: 45.00 %
    Töö kiire ja korralik. Pakkumises kõik hankes välja toodud tööd (lammutusluba, projekt, hoone lammutus koos ahjude, soojamüüride ja vundamendiga, jäätmete utiliseerimine, tagasitäide ja planeerimine/tasandamine, peale tööde teostamist jääb puhas plats, kus edaspidiseid toimetusi tegema hakata). Tegeleme selliste töödega, seega mehed pädevad ja tehnika olemas. (Tööks kasutame eskut, mis varustatud haaratsiga ja lisaks multilift veokit, millega utiliseerimine teha, utiliseerimine jäätmejaama, mitte kuhugi metsa alla, vajadusel jäätmejaama õiend). Ettemaks kindlustamaks panustatud aega, tehnikat ja transporti, et ei oleks pärast "Ups, kuule hetkel saan pool anda ikka, ülejäänu 3a pärast", mida ette tulnud ja mis ei kata meie tehtud kulutusigi. Arvega tasumise võimalus, seljuhul lisandub km 24%, loomulikult ka leping vajadusel kus kõik kirjas ja fikseeritud. Tehtud töödest saan pilte saata ja alustada saab kohe kui osutume valituks ja annate rohelise tule. Lugupidamisega.

Arutelu (0)

Arutelus osalemiseks pead sisse logima!

Küsimused puuduvad
  • Pakkumisi kokku
    1
  • Sinu pakkumine
    -
  • Parim pakkumine
    10,500.00 €
Tee pakkumine

Vastutaja

Vastutavat isikut ei ole määratud

Jälgimine

H

Meeskonna juhtimiseks pead sisse logima!

Meeskonna juhtimine

Lisa meeldetuletus

Meeldetuletuste lisamiseks pead sisse logima!