Holt blob

Lisa hange ja võida iPhone 12!

Lisa tasuta hange portaali Holt.ee ning võida iPhone 12 64 GB!

Vannitoa remont, katuse vahetus, eritellimusel mööbli ning kardinate valmistamine või koguni maja ehitus? Ükski hange pole liiga suur ega liialt väike. Kõik hanked on teretulnud, kõik tööd saavad tehtud!

Holt.ee’s on hangete avaldamine tasuta, otsast lõpuni. Pole varjatud kulusid ega teenustasusid! Peamisteks kategooriateks on kõik ehitusega lähemalt või kaugemalt seotud teenused, materjalid/tooted ning eritellimusel mööbel/sisustus.

Holt.ee’s on kaks võimalust teenusepakkujate ning alltöövõtjate leidmiseks:

  • 1. läbi konkreetse hinnapakkumise;
  • 2. läbi huviavalduste st. teenusepakkujad, kes on võimelised vajalikku tööd teostama soovitud ajal ja kohas, saavad Teile vaid ühe klikiga edastada oma kontaktid ning Teil on võimalus omavahel täpsemad detailid/tingimused kokkuleppida.

Esimestel nädalatel on Holt.ee keskkonnaga liitunud juba 1200+ eraisikut, ettevõtet ning korteriühistut. Rahulolevaid kasutajaid lisandub igapäevaselt.

Holt keskkonnas saab hanke korraldaja ise mõtestada enda jaoks sobivaima pakkumise. Ei ole kohustust valida soodsaimat pakkumist ning kuna kõigi pakkujate andmed on hanke korraldajale näha, siis on tal võimalus enne valiku tegemist tutvuda pakkujate taustaga. Kusjuures, kui hankele ei saabunud sobivat pakkumist või pakkujate hulgas ei leidunud sobivat teenusepakkujat, siis on hanke korraldajal õigus võitja valimata jätta ning märkida hange luhtunuks.

Tasuta kasutajakontoga saate lisada Holt.ee keskkonda hankeid ja olla kursis igapäevaselt portaalis avaldatud uute hangetega.

Hanke sisestamine Holt.ee keskkonnas ongi just nii lihtne. Palun vaadake järgi!:

Registreeruge Holt.ee’s siin: https://holt.ee/register

*iPhone 12 64 GB loosimine toimub 31.03.2021 kõigi ajavahemikus 15.01.2021 kuni 30.03.2021 Holt.ee keskkonnas hanke avaldanute vahel.